Misafir Odamız

Dernek evimiz toprak ve ağacın mükemmel uyumuna sahip, geleneksel, kerpiç bir yapı olup, konaklama imkânı sunmaktadır. Bir misafir odası, bir mutfak, bir duş ve tuvalet bulunmaktadır. Geleneksel İvriz mobilyalarıyla modern tasarımları birleştiren misafir odamızda şehrin kalabalığından uzak, huzurlu bir ortam sunmaktayız. Sürdürülebilirlik ilkesini temel almış olan misafir odamız sıcak su ihtiyacını güneş enerjisi panellerinden sağlamaktadır.

Odamızın Özellikleri

Şifahane

İki yetişkin ve bir çocuğu ağırlayabilecek kadar yatak kapasitesi bulunan dernek evinde, doğa ile iç içe bir atmosfer sunulmaktadır. Kışın sıcak, yazın soğuk tutması, duvarların hava almasıyla oluşan doğal sirkülasyonuyla tam bir şifahane özelliği sergilemektedir.

Kapasite: İki Yetişkin + Bir Çocuk

Misafir odamız, yapının geleneksel özellikleri bozulmadan, fakat konforunuz ve ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır. Odamızda bulunan divan, açıldığında 80×200 cm ölçülerinde çift kişilik konforlu bir yatak olmaktadır. Çocuklu aileler için de bir adet 90×180 ölçülerinde çocuk yatağı bulunmaktadır.

Kuzine Soba

Havanın soğuk olduğu günlerde kuzine soba imkânı ile hem ısınacaksınız hem de unutulmaz anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceksiniz. Üstelik kuzine sobada kestane ve patates pişirme imkânınız da bulunmakta. Sobanın yanında bulunan çıra ile sobayı kolaylıkla yakabilirsiniz. Soba çok güçlü ısıttığı için, yakınında eşya bulundurmamaya özen gösteriniz. Özellikle plastik eşyalar anında yanma-erime riski taşımaktadırlar.

Sizi dernek evimizde misafir etmekten mutluluk duyarız…

Misafir Formu
SWITCH THE LANGUAGE